Hakkımızda Yol Hikayemiz

Biz Kimiz?
Sipariş üzerine üretim ve hızlı sevkiyat gerektiren Big Bag (FIBC’s) ürünü bu özellikleri nedeni ile dinamizmin yüksek düzeyde yaşandığı ortamlara gereksinim duyar, bu nedenle siparişin alınma aşamasından malların sevkiyatına kadar olan süreç bir yarıştır ve bu yarış 1986 yılından beri benim ve yakın çalışma arkadaşlarımın hayat stili olmuştur.

Yakalamış olduğumuz dinamizmi, deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak üzere hizmetinizdeyiz.

Aylık 60.000 adet çeşitli tipte Big Bag üretim kapasitemizle, 4 noktadan kaldırmalı, cross corner kolanlı, tip B anti-statik, lamineli, lamineli sızdırmazlık dikişli, çok ince (toz) ürünler için 3 kat sızdırmazlık dikişli, form stable (Q Bag), altı komple açılabilinir tabanlı, PE iç astarlı, şekilli (şişe boynu) PE astarlı, PE dış yüzey yapışmalı, PE astarlı kenar dikişli Big Bag modellerimizle dört yüzde üç renge kadar baskı olanaklarımızı sizlere sunmaktayız.

Tüm Big Bag modellerimiz EFIBCA kuralları çerçevesinde sertifikalıdır. Üretimde kullanılan kumaş, kolan ve diğer malzemeler tek kaynaktan gelmektedirki; anılan kuruluş Big Bag pazarına tecrubelerimizle girmiştir.

Firmamız Istanbul’un Anadolu yakasında 30 km. uzaklıkta ve özellikle Haydarpaşa limanına ve birçok bilinen büyük kara ve deniz taşıma şirketlerinin depolarının yakınındadır, bu coğrafi avantajda bizlere hızlı sevkiyat olanakları sağlamaktadır.

Geçtiğimiz yıllarda yüzlerce değişik ürünün taşımasına uygun Big Bag modeli tasarımı gerçekleştirdik ve onlarca firmaya hizmet verdik. Bu deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak için size e-mail veya faks’ınız kadar yakınız.

Yol Göstericimiz

Misyon

%100 Türk Malı, Türk İşçiliği ve kalitesiyle ürünler üretip, yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktır.


Vizyon

Vizyon Nedir?


Kalite Politikası

Hizmet verdiğimiz ambalaj sektöründe güvenilir, saygın kimliğimizi korumak, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda güvenli taşıma ve güvenlik faktörleri dahilinde optimum çözümler sunmaktır.